Fredrik Schriever-Abeln

Fredrik Schriever-Abeln
Fredrik Schriever-Abeln
Fredrik Schriever-Abeln
Fredrik Schriever-Abeln
Fredrik Schriever-Abeln
Fredrik Schriever-Abeln
Fredrik Schriever-Abeln
Fredrik Schriever-Abeln
Fredrik Schriever-Abeln
Fredrik Schriever-Abeln

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, 1960/70-tal, ek samt klarglas, Örebro glasindustri AB, höjd ca 53, 136x95 cm

Bruksslitage

516192

2018-01-28