Skulptur Nihlén

Skulptur Nihlén
Skulptur Nihlén
Skulptur Nihlén
Skulptur Nihlén
Skulptur Nihlén
Skulptur Nihlén
Skulptur Nihlén
Skulptur Nihlén
Skulptur Nihlén
Skulptur Nihlén

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN NIHLÉN (född 1929): Utan titel, signerad och daterad S Nihlen -89, 7/8, höjd inkl sockel 22 cm

516199

2018-01-28