Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, mässing, stort hjulpar och stödhjul, flaskställ, höjd ca 71, 71x51 cm

Smärre slitage, en dekordel saknas på hjulnav, något ostadig

516217

2018-01-28