Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ANTOINE WATTEAU, hans efterföljare (1900-tal): Sällskap i park, olja på pannå, 24,5x24,5 cm
Zustandsbeschreibung
516218
2018-01-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner