Antoine Watteau, hans efterföljare olja på pannå

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ANTOINE WATTEAU, hans efterföljare (1900-tal): Sällskap i park, olja på pannå, 24,5x24,5 cm

Zustandsbeschreibung

516218

2018-01-30