Hendrick Mommers, hans art, olja

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HENDRICK MOMMERS, hans art: Landskapsvy med figurer och boskap, olja på duk, 76,5x100 cm

slitage, krackeleringar, retuscher

516219

2018-01-30