Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HENDRICK MOMMERS, hans art: Landskapsvy med figurer och boskap, olja på duk, 76,5x100 cm
slitage, krackeleringar, retuscher
516219
2018-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här