Olle Baertling, olja

Olle Baertling, olja
Olle Baertling, olja
Olle Baertling, olja
Olle Baertling, olja
Olle Baertling, olja
Olle Baertling, olja
Olle Baertling, olja
Olle Baertling, olja

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Landskap, signerad och daterad Baertling -40, olja på duk, 65x54 cm.

516247

2018-02-01