Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCROLL, akvarell på siden, Japan, 1900-talets andra hälft, motiv av kvinna och man i sampan, kalligrafi samt sigill, ca 125x41 cm, i träschatull (senare)
Fläckar
516266
2018-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här