Lars Pirak oljemålning

Lars Pirak oljemålning
Lars Pirak oljemålning
Lars Pirak oljemålning
Lars Pirak oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LARS PIRAK (född 1932): Ren och röd sol, signerad Lars Pirak, olja på pannå, ca 26x37 cm

516270

2018-01-28