Scroll Japan siden

Scroll Japan siden
Scroll Japan siden
Scroll Japan siden
Scroll Japan siden

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

SCROLL, akvarell på siden, Japan, 1900-talets andra hälft, motiv av figur med hund i landskap, kalligrafi samt sigill, ca 116x36 cm, i träschatull (senare)

Zustandsbeschreibung

Smärre fuktfläckar

516278

2018-01-28