Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, 1940-tal, med fem lådor, alm, höjd 76, 191x32 cm
Bruksslitage
516326
2018-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här