Anne Nilsson Clown Orrefors

Anne Nilsson Clown Orrefors
Anne Nilsson Clown Orrefors
Anne Nilsson Clown Orrefors
Anne Nilsson Clown Orrefors
Anne Nilsson Clown Orrefors
Anne Nilsson Clown Orrefors
Anne Nilsson Clown Orrefors
Anne Nilsson Clown Orrefors

Klubbat för:

9 200 SEK

8 000 SEK

ANNE NILSSON, "Clown", 8+4 dlr., champagnestrutar samt snapsglas, Orrefors, 1900-talets andra hälft, polykromt bemålade, monogramsignerade, etikettmärkta, höjd ca 19-27 cm

516329

2018-01-28