Klubbat för:
9 200 SEK
8 000 SEK
ANNE NILSSON, "Clown", 8+4 dlr., champagnestrutar samt snapsglas, Orrefors, 1900-talets andra hälft, polykromt bemålade, monogramsignerade, etikettmärkta, höjd ca 19-27 cm
516329
2018-01-28