Louise Canuet oljemålning

Louise Canuet oljemålning
Louise Canuet oljemålning
Louise Canuet oljemålning
Louise Canuet oljemålning
Louise Canuet oljemålning
Louise Canuet oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOUISE CANUET (1900-tal): Kvinnoporträtt, signerad L Canuet, olja på duk, ca 41x33 cm

516330

2018-01-29