Royal Copenhagen figurin

Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin
Royal Copenhagen figurin

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISTIAN THOMSEN (1860-1921), figurin, porslin, Kunglig Dansk, pojke med fiskespö, 1900-talets mitt, signerad och numrerad (1659), höjd ca 31 cm

2:a sortering

516331

2018-01-28