Gustav Rudberg oljemålning

Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Sommarmotiv, signerad Rudberg, olja på duk, ca 74x85 cm

Smärre ytfläckar

516352

2018-01-29