Skåp jugend
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1900-talets början, jugend, mahognyfanér, dekor av intarsia, nedre del med hyllplan, medskyltmärkt N. Bomans Ångsnickeri, etabl 1870 Åbo, höjd ca 167,72x36 cm, nyckel medföljer
Slitage, mindre märken
516368
2018-01-28