Skåp jugend

Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1900-talets början, jugend, mahognyfanér, dekor av intarsia, nedre del med hyllplan, medskyltmärkt N. Bomans Ångsnickeri, etabl 1870 Åbo, höjd ca 167,72x36 cm, nyckel medföljer

Slitage, mindre märken

516368

2018-01-28