Sven X:et Erixon oljemålning

Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): Vinterlandskap, signerad med kulspetspenna Sven Erixon, olja på pannå, ca 29x43 cm

516370

2018-01-29