Lauritz Andersen Ring akvarell

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LAURITZ RING ANDERSEN (1854-1933): Landskapsvy, signerad daterad L.A. Ring -14, akvarell, ca 22,5x34 cm

Kuntoraportti

516371

Päivämäärä:

2018-01-28