Lauritz Ring Andersen akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAURITZ RING ANDERSEN (1854-1933): Skogsbryn, signerad L.A. Ring, akvarell, ca 22x16 cm

516372

2018-01-28