Zorn etsning

Zorn etsning
Zorn etsning
Zorn etsning
Zorn etsning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Lavards Anders, signerad Zorn, signering i plåten, utförd 1919, etsning, 15,7x11,7 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 168

Ej examinerad ur ram

516384

2018-01-28