Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TVILLINGRING, 18 k vitguld med 2 briljantslipade diamanter, totalt ca 0,16 ct enligt gravyr, stämplad ´HS´, ringstorlek 21, totalvikt ca 2,6 g
Bruksslitage
516390
2018-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här