Tvillingring 18 k vitguld 2 diamanter

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TVILLINGRING, 18 k vitguld med 2 briljantslipade diamanter, totalt ca 0,16 ct enligt gravyr, stämplad ´HS´, ringstorlek 21, totalvikt ca 2,6 g

Bruksslitage

516390

2018-01-29