Åke Winnberg pastell

Åke Winnberg pastell
Åke Winnberg pastell
Åke Winnberg pastell
Åke Winnberg pastell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ÅKE WINNBERG (1900-tal), Landskap, signerad Å. Winnberg, olja på duk, ca 46x55 cm

516391

2018-02-08