Sockerskrin samt gräddkanna

Sockerskrin samt gräddkanna
Sockerskrin samt gräddkanna
Sockerskrin samt gräddkanna
Sockerskrin samt gräddkanna
Sockerskrin samt gräddkanna
Sockerskrin samt gräddkanna
Sockerskrin samt gräddkanna
Sockerskrin samt gräddkanna

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERSKRIN, GRÄDDKANNA, silver, GEWE, 1900-tal, rokokostil, invändigt förgyllda, höjd ca 8 cm, vikt ca 362 g

Bruksslitage

516412

2018-02-08