Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MUGG, silver, sannolikt William Bell, London 1762, invändigt förgylld, höjd 9,5 cm, vikt ca 174 g
Slitage dekoren senare
516416
2018-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här