Mugg

Mugg
Mugg
Mugg
Mugg
Mugg
Mugg
Mugg
Mugg

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

MUGG, silver, sannolikt William Bell, London 1762, invändigt förgylld, höjd 9,5 cm, vikt ca 174 g

Slitage dekoren senare

516416

2018-02-08