Matgrupp gustaviansk stil
2018-01-29
516428
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, vitlackerade, beslag i metall, 3 iläggshöjd bord ca 74, diameter ca 115, sitthöjd ca 45 cm
Slitage/mindre skador, färgborfall, en stol med bräckage