Rökbord
Klubbat för:
2 600 SEK
1 500 SEK
RÖKBORD, 1900-talets första hälft, ek, bricka i koppar, plakettmärkt Edvard Nilsson på 70-årsdagen, diemater ca 60, höjd ca 66 cm, medföljer rökutensilier 3 dlr bestående av skrin (delvis med skada)
Ytskador
516433
2018-01-29