Mafalda Hasslo

Mafalda Hasslo
Mafalda Hasslo
Mafalda Hasslo
Mafalda Hasslo
Mafalda Hasslo
Mafalda Hasslo

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

MAFALDA HASSL0 född Figoni (1911-1998): Kopia efter The Artist´s Studio, 1855 Gustave Courbet, signerad och daterad -68, blandteknik, ca 16x16 cm

516480

2018-01-30