Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
MAFALDA HASSL0 född Figoni (1911-1998): Kopia efter The Artist´s Studio, 1855 Gustave Courbet, signerad och daterad -68, blandteknik, ca 16x16 cm
516480
2018-01-30