Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, vitmålad, bestående av 4 stolar, matbord med iläggskiva á 65, höjd 76, diameter 100, sitthöjd 44 cm
Slitage, färgbortfall, fläckar
516505
2018-01-30