Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, vitmålad, bestående av 4 stolar, matbord med iläggskiva á 65, höjd 76, diameter 100, sitthöjd 44 cm

Slitage, färgbortfall, fläckar

516505

2018-01-30