Klubbat för:
11 000 SEK
6 000 SEK
KUNGLIG DANSK, saladiére, 3 st, "Flora Danica", Danmark, modellnummer 3540, polykromt bemålade med blomstermotiv, förgyllda kantbårder, längd ca 21,5 cm
En med mindre nagg på blomma
516508
2018-01-30