Josef Frank, soffbord, Svenskt Tenn
2018-01-30
516511
| Klubbat belopp | 26 000 SEK |
| Utropspris | 20 000 SEK |
JOSEF FRANK, soffbord, Svenskt Tenn, modellnummer 2139, rund skiva fanerad med almrot, profilerad kant, underrede fanérat i valnöt, brännmärkt Josef Frank, höjd 50, diameter 120 cm
skivan med slitage, fuktfläckar