Tord Leander Engström oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): ´´Midnattsol´´, signerad och daterad Tord 60, olja på duk, 41x70 cm

516516

2018-01-30