Vas silver Råström

Vas silver Råström
Vas silver Råström
Vas silver Råström
Vas silver Råström
Vas silver Råström
Vas silver Råström

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIC RÅSTRÖM, vas, silver, Stockholm 1948, invändigt förgylld, vikt 345 g, höjd ca 18 cm

Invändiga förgyllningen med slitage

516518

2018-01-30