Severin Nilsson olejmålning

Severin Nilsson olejmålning
Severin Nilsson olejmålning
Severin Nilsson olejmålning
Severin Nilsson olejmålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): ´´Rungmarö´´, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 36x28 cm

516520

2018-01-30