Servisglas Odelberg junior
Klubbat för:
9 600 SEK
8 000 SEK
SERVISGLAS, Odelberg Junior, 47 dlr, Kosta, graverad och förgylld dekor, bestående av: 11 vinglas (höjd ca 13,5), 12 vinglas (12 cm), 12 likörglas (9 cm), 12 selterglas ( 9 cm)
Mindre fotnagg kan förekomma
516524
2018-01-30