Servisglas Odelberg junior

Servisglas Odelberg junior
Servisglas Odelberg junior
Servisglas Odelberg junior
Servisglas Odelberg junior

Klubbat för:

9 600 SEK

8 000 SEK

SERVISGLAS, Odelberg Junior, 47 dlr, Kosta, graverad och förgylld dekor, bestående av: 11 vinglas (höjd ca 13,5), 12 vinglas (12 cm), 12 likörglas (9 cm), 12 selterglas ( 9 cm)

Mindre fotnagg kan förekomma

516524

2018-01-30