Spegel blandstil 1800-talets slut

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, blandstil, 1800-talets andra hälft, fanerat i mahogny samt massiv mahogny, träskuren dekor i form av akantusblad, spiror och rocailler, ca 205x89 cm

Mindre dekorskador

516540

2018-01-30