Pianolampa

Pianolampa
Pianolampa
Pianolampa
Pianolampa
Pianolampa
Pianolampa
Pianolampa
Pianolampa
Pianolampa
Pianolampa

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, omkring 1900-talets mitt, mässing, läderlindat skaft, höjd ca 27 cm

Slitage, läder med sakdor

516547

2018-01-31