Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TORE STRINDBERG (1882-1968): "Krokus", signerad Tore Strindberg Sculp., gips, höjd 36 cm
Smärre slitage. Lockar med skador
516554
2018-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här