Tore Strindberg skulptur

Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORE STRINDBERG (1882-1968): "Krokus", signerad Tore Strindberg Sculp., gips, höjd 36 cm

Smärre slitage. Lockar med skador

516554

2018-01-30