Karaffer med proppar slipad dekor

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARAFFER med proppar, 1 par, 1900-talets första hälft, olivslipad dekor, etsad dekor med girlanger, höjd 36 cm

Mindre nagg

516558

2018-01-30