Napoleon grafiska blad

Napoleon grafiska blad
Napoleon grafiska blad
Napoleon grafiska blad
Napoleon grafiska blad
Napoleon grafiska blad
Napoleon grafiska blad
Napoleon grafiska blad
Napoleon grafiska blad

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAFISKA BLAD, 16 st, 1900-talets början, Carlsrue Kunst-Verlag, bl a "Napoleon in Moskau", "Schlacht bei Waterloo", rammått ca 17x23, 23x17 cm
Skador: Fuktskador, fläckar

Skador: Fuktskador, fläckar

516560

2018-01-30