Jonas Aldgård oljemålning

Jonas Aldgård oljemålning
Jonas Aldgård oljemålning
Jonas Aldgård oljemålning
Jonas Aldgård oljemålning
Jonas Aldgård oljemålning
Jonas Aldgård oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

JONAS ALDGÅRD (1963-2002): "Fenix", oljemålning på duk, signerad och daterad Aldegård 00, 45x30 cm

Kuntoraportti

516578

Päivämäärä:

2018-01-30