Jonas Aldgård oljemålning
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
JONAS ALDGÅRD (1963-2002): "Fenix", oljemålning på duk, signerad och daterad Aldegård 00, 45x30 cm
Kuntoraportti
516578
Päivämäärä:
2018-01-30