Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Gulli II", signerad Zorn, signerad Zorn i plåten, etsning, 1918, 19,8x14,8 cm
LITTERATUR: Asplund 280, Hjert & Hjert 165
Ej examinerad ur ram, gulnad
516587
2018-01-30