Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

7 200 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

ANDERS ZORN (1860-1920): "Lots", signerad Zorn, signerad Zorn i plåten, 1919, etsning, 17,7x11,8 cm,
LITTERATUR: Asplund 285, Hjert & Hjert 286, ZG 285

Zustandsbeschreibung

516589

2018-01-30