Klubbat för:
7 200 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
ANDERS ZORN (1860-1920): "Lots", signerad Zorn, signerad Zorn i plåten, 1919, etsning, 17,7x11,8 cm,
LITTERATUR: Asplund 285, Hjert & Hjert 286, ZG 285
Zustandsbeschreibung
516589
2018-01-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner