Oscar Gullberg oljemålning

Oscar Gullberg oljemålning
Oscar Gullberg oljemålning
Oscar Gullberg oljemålning
Oscar Gullberg oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

1 200 SEK

OSCAR GULLBERG (1890-1985): Skeppsholmen, Stockholm, signerad och daterad Oscar Gullberg 1937, olja på duk, ca 31x39 cm

516595

2018-01-30