Klubbat för:
21 000 SEK
6 000 SEK
ARNE NORELL, soffa samt fåtölj, modell "Mexico", 1960/70-tal, brunt skinn, sitthöjd ca 38, soffans längd 195 cm
mindre slitage
516624
2018-02-04