soffa samt fåtölj

soffa samt fåtölj
soffa samt fåtölj
soffa samt fåtölj
soffa samt fåtölj
soffa samt fåtölj
soffa samt fåtölj
soffa samt fåtölj
soffa samt fåtölj
soffa samt fåtölj
soffa samt fåtölj
soffa samt fåtölj
soffa samt fåtölj

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA SAMT FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, blå klädsel, kulfötter, sitthöjd 42 cm, soffans längd ca 168 cm

en fot lös, smärre slitage

516625

2018-02-04