Akvarell soldat

Akvarell soldat
Akvarell soldat
Akvarell soldat
Akvarell soldat

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Soldat, signerad, akvarell, ca 50x35 cm

516626

2018-01-30