Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP med låda i sargen, 1900-tal, höjd ca 149, 27x94 cm
smärre slitage
516635
2018-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här