Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP med låda i sargen, 1900-tal, höjd ca 149, 27x94 cm

smärre slitage

516635

2018-02-04